RV1206FR-13100KL
MFR.Part #
RV1206FR-13100KL
JLCPCB Part #
C6208109
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS