AT0603CRD0713K7L
MFR.Part #
AT0603CRD0713K7L
JLCPCB Part #
C7217795
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS