FMP300FBF73-180K
MFR.Part #
FMP300FBF73-180K
JLCPCB Part #
C3381349
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS