FMP200FRF52-78R7
MFR.Part #
FMP200FRF52-78R7
JLCPCB Part #
C1758341
Description
-55℃~+155℃ 2W 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS