RSF500JT-91-2K2
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF500JT-91-2K2
JLCPCB Part #
C1396915
Package
Plugin,D8.5xL24.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS