SR0402FR-7W2R2L
MFR.Part #
SR0402FR-7W2R2L
JLCPCB Part #
C6298155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS