SR0805MR-071K2L
MFR.Part #
SR0805MR-071K2L
JLCPCB Part #
C4252619
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS