FMP200FRF52-1R5
MFR.Part #
FMP200FRF52-1R5
JLCPCB Part #
C1761438
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS