RC1206FR-072K43L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC1206FR-072K43L
JLCPCB Part #
C137333
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS