RT2512BKE07102KL
MFR.Part #
RT2512BKE07102KL
JLCPCB Part #
C3930819
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS