FMP200FBF52-9K1
MFR.Part #
FMP200FBF52-9K1
JLCPCB Part #
C1384742
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS