RT0603WRD0736RL
MFR.Part #
RT0603WRD0736RL
JLCPCB Part #
C4164935
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS