FMP200FBE52-196R
MFR.Part #
FMP200FBE52-196R
JLCPCB Part #
C1381485
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS