MFR2WSFTF52-1K47
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-1K47
JLCPCB Part #
C1382716
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS