AF0603JR-0715ML
MFR.Part #
AF0603JR-0715ML
JLCPCB Part #
C2102879
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15MΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS