FMP200FBE52-19R6
MFR.Part #
FMP200FBE52-19R6
JLCPCB Part #
C3461224
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS