FMP-50JR-52-510R
MFR.Part #
FMP-50JR-52-510R
JLCPCB Part #
C1747590
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS