FMP100JR-52-0R22
MFR.Part #
FMP100JR-52-0R22
JLCPCB Part #
C3372755
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS