FMP100JB-52-0R22
MFR.Part #
FMP100JB-52-0R22
JLCPCB Part #
C1382656
Description
-55℃~+155℃ 1W 220mΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS