AC1206FR-07412RL
MFR.Part #
AC1206FR-07412RL
JLCPCB Part #
C229629
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS