RC0603FR-1075RL
MFR.Part #
RC0603FR-1075RL
JLCPCB Part #
C5375672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS