RT0805BRB0711R8L
MFR.Part #
RT0805BRB0711R8L
JLCPCB Part #
C864047
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS