FMP100FRE52-12K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FRE52-12K4
JLCPCB Part #
C1755117
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS