MFR50SFTE52-169R
MFR.Part #
MFR50SFTE52-169R
JLCPCB Part #
C1373478
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS