RC0603FR-7W3R3L
MFR.Part #
RC0603FR-7W3R3L
JLCPCB Part #
C5717190
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS