FMP100FRF52-12K4
MFR.Part #
FMP100FRF52-12K4
JLCPCB Part #
C1755123
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS