RSF-25JR-52-30R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-25JR-52-30R
JLCPCB Part #
C1746807
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS