FMP100FBE52-154R
MFR.Part #
FMP100FBE52-154R
JLCPCB Part #
C3404620
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS