SR0805FR-0752K3L
MFR.Part #
SR0805FR-0752K3L
JLCPCB Part #
C6234250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS