RT0402BRC073K16L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0402BRC073K16L
JLCPCB Part #
C20165578
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS