KNP-50JT-52-5R1
MFR.Part #
KNP-50JT-52-5R1
JLCPCB Part #
C1388436
Description
-40℃~+200℃ 5.1Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS