RT2010FKE07845RL
MFR.Part #
RT2010FKE07845RL
JLCPCB Part #
C2129645
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS