FMP100FBE52-150R
MFR.Part #
FMP100FBE52-150R
JLCPCB Part #
C1379851
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS