AF0603JR-072M2L
MFR.Part #
AF0603JR-072M2L
JLCPCB Part #
C7213309
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS