AC1206FR-07324KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206FR-07324KL
JLCPCB Part #
C229551
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 324kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS