RT0805BRD079K2L
MFR.Part #
RT0805BRD079K2L
JLCPCB Part #
C865719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS