FMP100FBE52-150K
MFR.Part #
FMP100FBE52-150K
JLCPCB Part #
C1379659
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS