FMF-25FTF52-4K3
MFR.Part #
FMF-25FTF52-4K3
JLCPCB Part #
C1374109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS