RT2512CKB0710KL
MFR.Part #
RT2512CKB0710KL
JLCPCB Part #
C3991422
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS