RC0201FR-07274RP
MFR.Part #
RC0201FR-07274RP
JLCPCB Part #
C7273699
Description
-55℃~+125℃ 274Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS