RT0805WRD0790K9L
MFR.Part #
RT0805WRD0790K9L
JLCPCB Part #
C1715811
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS