AF1210FR-072K74L
MFR.Part #
AF1210FR-072K74L
JLCPCB Part #
C2118265
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS