FMF50SFTF52-2K7
MFR.Part #
FMF50SFTF52-2K7
JLCPCB Part #
C1375797
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS