AT0603BRD0769R8L
MFR.Part #
AT0603BRD0769R8L
JLCPCB Part #
C855940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS