RC0805JR-1039KL
MFR.Part #
RC0805JR-1039KL
JLCPCB Part #
C20163520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS