HHV-25FR-52-60K4
MFR.Part #
HHV-25FR-52-60K4
JLCPCB Part #
C1762590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS