FKN2WSJT-52-5R6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-5R6
JLCPCB Part #
C1386558
Package
Plugin,D4.6xL11.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2W 5.6Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS