FKN2WSJT-52-5R1
MFR.Part #
FKN2WSJT-52-5R1
JLCPCB Part #
C1386572
Description
-40℃~+155℃ 2W 5.1Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS