RT0805WRD0760R4L
MFR.Part #
RT0805WRD0760R4L
JLCPCB Part #
C1711992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS