RT0603WRE076K81L
MFR.Part #
RT0603WRE076K81L
JLCPCB Part #
C2140562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS